T studio

T studio

Pánské kadeřnictví

V brněnském T studiu provádíme klasické i extravagantní střihy, barvení, pánský melír, střih strojkem, nůžkami, střih vousů i úpravu obočí. Účes pro vás vytvoříme na míru podle vašich představ s ohledem na tvar hlavy, kvalitu a délku vlasů.
 
Přijďte k nám a staňte se naším pravidelným zákazníkem. Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a odejdete spokojeni.
 

Zavolejte nám a rezervujte si svůj termín do našeho kadeřnictví v Brně-Novém Lískovci.

Pánské kadeřnictví Brno - objednání online

Ukázky naší práce

Ceník

  • Pánský střih základní na sucho 280,-
  • Pánský střih s mytím a sušením 350,-

    (mytí, střih, sušení, styling)

  • Střih strojkem 200,-
  • Složitější střih typu Barber 450,-

    (mytí, střih, foukaná, styling)

  • Úprava vousů 80,-

Hodnocení našich zákazníků

Tereza P.
Tereza P.
Read More
"Každá návštěva v T-studiu je pro mě opravdový relax a zážitek. A když vidím, co kadeřnice Terka dokáže, tak i malý zázrak 🙂 Káva zdarma a příznivé ceny jsou navíc důvody, proč jsem konečně přestala hledat pro mě ideální kadeřnictví - už jsem ho našla."
Alena H.
Alena H.
Read More
"Velmi mile, přátelské a moderní prostředí, kde se cítíte maximálně komfortně. Paní majitelka je ochotná, domluví se s vámi téměř na čemkoli, nemáte pocit, že je něco problém. Moc rada doporučuji jako místo, kde se s důvěrou můžete oddat relaxu a péči, a spolehnout se na 100% profesionalitu."
Previous
Next
prostory

Jak to u nás vypadá?

Přivítáme Vás v novém moderním interiéru na adrese Oblá 75a, Brno – Nový Lískovec. Neustále vše zlepšujeme a chceme, abyste se u nás cítili příjemně.

Naše kadeřnice

Majitelka a kadeřnice brněnského T studia.

Terezie Novotná

Terezie je vyučenou kadeřnicí s mnohaletými zkušenostmi. Ve svém oboru pracuje od 17 let, za tu dobu prošla desítkami odborných školení. Svůj smysl pro detail a představivost přenáší do každého účesu.

Používáme špičkové produkty

Scroll to Top