T studio

T studio

Kosmetika

Přijďte si dopřát úžasnou a profesionální péči o Vaši pleť. Naším cílem je, abyste po každé návštěvě odcházeli krásnější, odpočatí a mladší.

Po diagnostice Vaší pleti provádíme povrchové a následné hloubkové čištění pleti za použití ultrazvukové špachtle, poté masáž obličeje a dekoltu, nanášíme pleťovou masku podle aktuální potřeby pleti a nakonec provádíme závěrečnou péči. Samozřejmostí je i konečná poradenská činnost ohledně domácí péče.⁣

Zavolejte na 739 080 544 nebo vyplňte rezervační formulář a rezervujte si svůj termín na kosmetiku v Brně-Novém Lískovci.

Kosmetické studio Brno - objednání online

Ukázky naší práce

Ceník

 • Základní hydratační ošetření 550,-/ 70 minut

  (odlíčení, peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční masáž obličeje a dekoltu, maska, závěrečná péče)

 • Intenzivní anti-age ošetření ošetření pro oddálení tvorby vrásek 950,-/ 100 minut

  (odlíčení, peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí, přístrojová penetrace aktivních látek, ruční masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, maska, závěrečná péče)

 • Čistící kosmetické ošetření pro problematickou pleť 490,-/ 60minut

  (odlíčení, peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí, manuální dočištění, antibakteriální maska, závěrečná péče)

 • Intenzivní kosmetické ošetření pro problematickou pleť 850,-/ 75 minut

  (odlíčení, peeling a čištění ultrazvukovou špachtlí, manuální dočištění, přístrojová penetrace aktivních látek, antibakteriální maska, závěrečná péče)

 • Mikrojehličkování 1550,-/ 90 minut

  (odlíčení, aplikace znecitlivujícího krému, stimulace pleti mikrojehličkovacím perem, maska, závěrečná péče)

 • Mikromasáž očního okolí 250,-/ 30 minut

  (60,- ke kosmetickému ošetření)

 • Barvení řas/obočí/ úprava obočí 80,-/ 200,-
 • Depilace v obličeji 80,-
 • Depilace podpaží 250,-

Hodnocení našich zákazníků

Tereza P.
Tereza P.
Read More
"Každá návštěva v T-studiu je pro mě opravdový relax a zážitek. A když vidím, co kadeřnice Terka dokáže, tak i malý zázrak 🙂 Káva zdarma a příznivé ceny jsou navíc důvody, proč jsem konečně přestala hledat pro mě ideální kadeřnictví - už jsem ho našla."
Alena H.
Alena H.
Read More
"Velmi mile, přátelské a moderní prostředí, kde se cítíte maximálně komfortně. Paní majitelka je ochotná, domluví se s vámi téměř na čemkoli, nemáte pocit, že je něco problém. Moc rada doporučuji jako místo, kde se s důvěrou můžete oddat relaxu a péči, a spolehnout se na 100% profesionalitu."
Previous
Next
prostory

Jak to u nás vypadá?

Přivítáme Vás v novém moderním interiéru na adrese Oblá 75a, Brno – Nový Lískovec. Neustále vše zlepšujeme a chceme, abyste se u nás cítili příjemně.

Naše pedikérka

vladka

Vlaďka Frimlová

Vlaďka je původní profesí učitelka. Nebojí se nových výzev a od roku 2020 pracuje v T studiu jako pedikérka/kosmetička. Neustále se zdokonaluje a pravidelně navštěvuje řadu odborných seminářů. Je radost se jí dívat pod ruce.

Používáme špičkové produkty

Scroll to Top